logo

Twój produkt lub twoje usługi

Pomyśl o towarze, jaki chcesz wytwarzać lub o usługach, jakie chcesz świadczyć. Czy jesteś w stanie przekonać innych, że twój produkt jest tak dobry jak to sobie wyobrażasz.? Czy ludzie będą chcieli wydawać pieniądze, aby go kupić? Czy ludzie obecnie wydają pieniądze na tego typu produkty? Czy produkt ten jest koniecznością czy luksusem? Jak kształtuje się obecnie oraz jakie są prognozy co do zachowania się gospodarki? Podczas recesji ludzie niechętnie kupują luksusowe towary, czy będzie ich stać na twój towar?

Konkurencja Czy będziesz miał do czynienia z konkurencją? Jeśli tak, to czy będziesz w stanie zaoferować lepszy i tańszy produkt, aby twoja obecność na rynku przynosiła zyski? Czy możesz wyspecjalizować się w innej dziedzinie?

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Bardzo mi miło, że jesteś na moim blogu, znajdziesz tutaj informacje dotyczące finansów i rachunkowości. Prowadzenie bloga to jedna z moich pasji, dlatego staram się tu często coś nowego wrzucać! Mam nadzieję, że spodobają Ci się treści jakie tu zamieszczam i będziesz często do mnie zaglądał