logo

Moje zasoby

Zrozumienie co składa się na twoje zasoby umożliwiające prowadzenie działalności gospodarczej.

Celem życia jest wykorzystanie tego, co posiadamy (umysł – zasób wiedzy, siłą miąni – możliwość pracy i zasoby pieniążne) aby uzyskać to, o czym w danej chwili najbardziej marzymy. Czy nie chciałbyś uzyskać jak największych korzyści z zasobów, którymi obecnie dysponujesz?

Niektórzy ludzie potrafią lepiej niż inni kierować swoimi zasobami. To, co potrafią uzyskać ze swojej wiedzy, umiejętności pracy i posiadanych pieniędzy przynosi im więcej satysfakcji. Mówimy wtedy, że takie osoby potrafią lepiej organizować swoje życie. Z pewnością i ty chciałbyś być dobrym menedżerem, aby nie tylko twoja praca, ale również czas wolny był źródłem satysfakcji. Śledząc uważnie program tego podręcznika udoskonalisz swoje umiejętności menedżerskie oraz zdolności dokonywania odpowiedniego wyboru.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Bardzo mi miło, że jesteś na moim blogu, znajdziesz tutaj informacje dotyczące finansów i rachunkowości. Prowadzenie bloga to jedna z moich pasji, dlatego staram się tu często coś nowego wrzucać! Mam nadzieję, że spodobają Ci się treści jakie tu zamieszczam i będziesz często do mnie zaglądał